قابلیت ها

 

بخش های مهمی از قابلیت های سامانه پیامک صبح

گروه بندی اعضا :
اعضا به صورت گروه های مختلف دسته بندی می شوند.  تعداد گروه ها و مخاطبان قابل درج در هر گروه نا محدود است و هر مخاطب می تواند به طور همزمان در چند گروه عضو باشد.
همچنین برای ذخیره سازی گروهی اطلاعات مخاطبان، امکان وارد کردن اطلاعات آن ها از طریق فایل های متنی و Excel وجود دارد و اطلاعات موجود در گروه ها نیز در هر زمان قابل استخراج در قالب فایل اکسل و چاپ است.
گروه بندی پیام ها :
در سامانه پیامک صبح شما می توانید پیام ها براساس موضوعات مختلف دسته بندی نمایید و در زمان های مناسب به آن ها مراجعه نمایید.
ورود تکی عضو :
اطلاعات عمومی ( نام، نام خانوادگی، جنسیت و …) یک عضو را می توان به صورت دستی در این بخش ثبت نمود.
ورود گروهی اعضا :
اگر اطلاعات مخاطبین خود را به صورت دسته بندی شده در فایل های متنی و یا Excel دارید، به راحتی می توانید از این بخش اطلاعات اعضا را در گروه های مختلف ثبت نمود. نکته قابل توجه این که سامانه به صورت هوشمند شماره های تکراری را فقط یکبار ذخیره می نماید.
ارسال پیامک تکی :
ابزار ارسال سریع برای فرستادن سریع پیام کوتاه به یک یا چند مخاطب به کار می رود.
ارسال پیامک گروهی :
مشترکین پس از گروه بندی مخاطبین خود می توانند به گروه های مختلف پیام های خود را ارسال نمایند. قابلیت ارسال یک پیام همزمان به چند گروه نیز وجود دارد. همچنین می توانید تنظیم کنید که پیامک به شماره های تکراری ارسال نشود.
ارسال هوشمند:
برای ارسال هوشمند کلمات و مقادیری که باید در متن پیام کوتاه به صورت متغیر ارسال شوند، در قالب یک فایل Excel ذخیره شده و در سامانه بارگزاری می شوند. پس از تعیین ساختار کلی متن پیام کوتاه، اطلاعات مندرج در فایل Excel براساس الگوی مشخص درون متن جایگذاری می شوند و برای مخاطبان ارسال می گردند.
ارسال زمان دار ( ارسال به آینده ) :
برای ارسال پیام کوتاه به مخاطبین در آینده، می توان متن پیام، مخاطبین، تاریخ و ساعت ارسال را مشخص نموده و بدین ترتیب سیستم خودبخود پیام را برای مخاطبین ارسال خواهد نمود. همچنین از این بخش می توان به عنوان یادآور مناسبت های خاص، سررسید اقساط یا بدهی مشتریان و… استفاده نمود.
دریافت پیامک:
تمامی نسخه های مشترکین Sobh SMS قابلیت دریافت پیام کوتاه را نیز دارا می باشند.هزینه دریافت پیامک در همه نسخه ها رایگان است.
پاسخگویی خودکار ( منشی پیامک) :
ابزار منشی برای پاسخگویی خودکار به پیام های دریافت شده در سامانه است. شما با تعیین یک پاسخ خودکار به به ازاء دریافت پیام از مخاطبین به صورت خودکار به وی پیام تعیین شده را ارسال می نمایید.
انتقال پیام به تلفن همراه :
ابزار انتقال به موبایل یک نسخه از پیامک های ارسال شده به سامانه را به همراه شماره ارسال کننده آن پیام به موبایل های تعریف شده ارسال می نماید. به این ترتیب کاربر بدون مراجعه به سامانه می تواند از پیام های دریافت شده در سامانه اطلاع یابد.اگر برای مدتی به تعطیلات یا مرخصی می روید، این ابزار بهترین راه برای دریافت پیام هایی است که به سامانه شما ارسال می گردد.
کلمات کلیدی ( تحلیلگر پیامک) :
به کمک این سرویس می توانید در ازاء دریافت پیام های خاص، پاسخ های متناسب به کاربران خود ارسال نمایید. این سرویس در زمان هایی که امکان پاسخگویی برای شما وجود ندارد بسیار راهگشا می باشد. همچنین این سرویس می تواند به عنوان ابزاری برای اعلام قیمت محصولات یا مواردی به کار رود که نیاز به بروزرسانی مداوم و سریع عناوین متعدد دارند.
نظرسنجی :
امکان تعریف نظرسنجی ، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند جمع آوری آراء، امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده، نمایش نموداری نتایج، امکان قرعه کشی چندگانه میان شرکت کنندگان گوشه هایی از ویژگی های این ابزار پیشرفته هستند.
مسابقه پیامکی :
ابزار برگزاری مسابقه پیامکی در Sobh SMS ویژگی های بارز و ممتاز بسیاری دارد. قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند پذیرش پاسخ ها، امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده، نمایش نموداری نتایج و امکان قرعه کشی میان کسانی که پاسخ صحیح داده اند ( و یا میان پاسخ دهندگان به گزینه های خاص ) از ویژگی های ممتاز کننده این ابزار هستند.
کاربران :
پس از راه اندازی سامانه می توانید برای تک تک کاربران این نرم افزار سطح دسترسی تعریف نمایید، مثلا تعیین کنید که کاربر A تنها بتواند اطلاعات مخاطبین را وارد سیستم نماید، یا کاربر B تنها بتواند پیام های دریافتی را مشاهده نماید.
انواع گزارش ها :
پیام های ارسالی، دریافتی، مخاطبین ( دفترچه تلفن )، نتایج مسابقات و نظرسنجی ها به صورت فایل های قابل چاپ و یا به صورت فایل های Excel در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
اتصال سایر نرم افزارها به سامانه ( API ارسال و دریافت پیام کوتاه) :
در سامانه پیامک صبح وصال سرویس ارسال و دریافت پیام کوتاه و ارسال پیامک از طریق درخواست های http به طور همزمان ارائه می شوند و به صورت پیش فرض برای تمامی کاربران سرویس ها اعم از اقتصادی و ویژه قابل بهره برداری هستند. مستندات استفاده از وب سرویس و http برای ارسال پیامک در بخش وب سرویس است.